TR|EN
Actual Content
Newsletter
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Publications > Çelik Yapılar
Sayı: 50 - Ocak 2017

Haber
İzmir Buluşması ve Yönetim Kurulu ToplantısıTürk Yapısal Çelik Derneği Yönetim Kurulu ve Bölge Toplantısı 2 Kasım 2016 tarihinde İzmir Swiss Otel’de gerçekleştirildi.
 Türk Yapısal Çelik Derneği Yönetim Kurulu ve Bölge Toplantısı 2 Kasım 2016 tarihinde İzmir Swiss Otel’de gerçekleştirildi. TUCSA zaman zaman sektör ile buluşmak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak için bölge toplantıları düzenliyor, bu sefer, İzmir Bölge Toplantısı’nı TUCSA adına, Yönetim Kurulu üyelerinden İzmir’de konuşlu Kanat Boya, İzmir Demir Çelik ve TAYKON Çelik firmaları organize ettiler. Bu vesileyle Dernek yetkilileri, İzmir ve civarındaki akademisyenler, çelik üreticileri, çelik yapı tasarımcıları ve imalatçıları ile bir araya gelme fırsatı buldu.
Toplantının ilk bölümünde, Dernek Başkanı tarafından Türk Yapısal Çelik Derneği, sektördeki gelişmeler ve beklentiler, çelik yapıların kullanım alanları, Türkiye çelik yapılarla marka şehirlerin neresinde ve neden-nasıl üyelik konularında bilgi paylaşımında bulunuldu. Sonrasındaki kokteylde de güzel sohbetlerin yanı sıra tanışmalar, iş görüşmeleri, sorular ve yanıtlar toplantının verimine verim kattı.


Çelik Yapılar - Sayı: 50 - Ocak 2017© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton