TR|EN
Actual Content
Newsletter
Tevfik Seno Arda Lisesi
Publications > Çelik Yapılar
Sayı: 49 - Ekim 2016

Editör
TUCSA YÖNETİM KURULU ECCS MEKTUBUTürk Yapısal Çelik Derneği Yönetim Kurulu, 189. Toplantısını 7 Eylül 2016 tarihinde, Yüksek İstişare Kurulu öncesinde, İstanbul Marriott Asya Otel’de gerçekleştirdi.
Türk Yapısal Çelik Derneği Yönetim Kurulu, 189. Toplantısını 7 Eylül 2016 tarihinde, Yüksek İstişare Kurulu öncesinde, İstanbul Marriott Asya Otel’de gerçekleştirdi.
TUCSA Yönetim Kurulu ülkemizin birlik ve bütünlüğü ile demokrasimize ve devletimize yönelik olarak 15 Temmuz 2016 tarihinde meydana gelen kapsamlı terör eylemleri sonrasında ekonomimizin ve sosyal yaşamın bir an önce normalleşmesi için sektör değerlendirmesi yapmak ve alınabilecek önlemleri belirlemek üzere Yüksek İstişare Kurulu’nun 7 Eylül 2016 tarihindeki toplantısına ilişkin hususlar gözden geçirildi.

Bu kapsamda, Türkiye’nin yurtdışındaki yanlış algısının düzeltilmesine

katkıda bulunmak üzere, Türk Yapısal Çelik Derneği tarafından, üyesi olduğu Avrupa Yapısal Çelik Birliği (ECCS) çatısı altındaki 17 ülke ve 3 uluslararası organizasyonun temsilcilerine Türkiye’deki durumu ve normalleşmeyi özetleyen mektup gönderilmesine karar verildi.ECCS’e gönderilen metkubun tam metnini www.tucsa.org adresindeki

internet sitemizden inceleyebilirsiniz.


Çelik Yapılar - Sayı: 49 - Ekim 2016© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton