TR|EN
Actual Content
Newsletter
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Publications > Çelik Yapılar
Sayı: 35 - 2013/1

Haber
Türkiye'nin En Başarılı Markalı Konut Projesi: 35. Sokak


Akşan Yapı tarafından hayata geçirilen 35. Sokak, ‘Emlak Oscarları' olarak değerlendirilen ‘Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları' yarışmasında 3 farklı kategoride ödüle layık görüldü.
Türkiye'nin çelik yapı uzmanı Akşan Yapı tarafından hayata geçirilen 35. Sokak, Capital, Ekonomist, Maison Française ve hurriyetemlak.com tarafından düzenlenen ve ‘Emlak Oscarları' olarak değerlendirilen ‘Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları' yarışmasında 3 farklı kategoride ödüle layık görüldü. Türkiye'nin en büyük çelik konut projesi 35. Sokak, toplam 12 kategoride yapılan yarışmada; Türkiye'nin en başarılı ‘Markalı Konut' projesi kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu. ‘Yeşil Bina' kategorisinde ise ikinci olan 35. Sokak, büyük ödül olan ‘Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları' alanında ise üçüncü olarak geceye damgasını vurdu.

Ayrıca yeşil binalar konusunda referans projelere imza atan Akşan Yapı, 18 - 19 şubat tarihlerinde Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK) tarafından Swissotel İstanbul'da düzenlen ‘2. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi'ne katıldı. Akşan Yapı'nın, yeşil binalar inşa etmekteki başarısı ve bu konuyu sosyal sorumluluk bilinci ile sahiplenerek yaygınlaştırma konusunda çalışmalarda bulunması ÇEDBİK tarafından da ödüle layık görüldü.


Çelik Yapılar - Sayı: 35 - 2013/1© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton