TR|EN
Actual Content
Newsletter
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Publications > Çelik Yapılar
Sayı: 43 - Nisan 2015

Haber
Galvanizli Projeler Ödülleniyor


Liverpool’da gerçekleşecek Intergalva’da Global Galvanizing Awards 2015’le (Global Galvaniz Ödülleri) galvanizli projeler ödüllendiriyor.
Avrupa Genel Galvanizciler Birliği (EGGA) Intergalva 2015’le dünya galvaniz sektörünü bir araya getiriyor. 7 – 12 Haziran 2015’te Liverpool’da gerçekleşecek Intergalva’da Global Galvanizing Awards 2015’le (Global Galvaniz Ödülleri) galvanizli projeler ödüllendiriyor.
Türkiye sıcak daldırma galvaniz sektörünün temsilcisi Genel Galvanizciler Derneği’nin (GALDER) üyesi olduğu EGGA 3 yılda bir gerçekleştirdiği Intergalva konferansıyla galvaniz sektörünü ve ilgili sektör profesyonellerini buluşturuyor. Sektörün büyük buluşmasına Global Galvanizin Awards ayrı bir heyecan getiriyor. Industry Award (Sektör Ödülü) ve Architectural Award (Mimari Ödül) olmak üzere 2 ayrı kategoride değerlendirilecek projelerden her kategorinin birincisi 2500 Avro (yaklaşık 7 Bin Türk Lirası) ödül kazanıyor. Sektör ödülünü için yarışan projeleri Global sıcak daldırma galvaniz sektörü değerlendirirken, mimari kategorisinin jüri koltuğunda mimarlık dünyasının temsilcileri yer alıyor.

Birinci olan projeler ve her ülkenin en yüksek puan alan projeleri “Global Galvanizing Awards” (Global Galvaniz Ödülleri) kitabında yayınlanıyor. Detaylı bilgi için www.galder.org.tr

 


Çelik Yapılar - Sayı: 43 - Nisan 2015© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton