TR|EN
Actual Content
Newsletter
Steelpro 2021
Çelik Köprü 2022
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Publications > Çelik Yapılar
Sayı: 51 - Nisan 2017

Haber
YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ ÇELİK TESİSLERİNİ GEZDİLERYaşar Üniversitesi’nden 40 öğrenci Özkan Demir Çelik A.Ş. Aliağa üretim tesislerini gezdiler.
Türk Yapısal Çelik Derneği’nin kurucu üyelerinden Selçuk ÖZDİL’in İzmir’de Yaşar Üniversitesi öğrencilerine verdiği çelik malzeme seminerini takiben 28 Mart 2017 Salı günü Yaşar Üniversitesi’nden 40 öğrenci önce Özkan Demir Çelik A.Ş. tarafından tahsis edilen araçla üniversiteden alınıp, Aliağa’daki üretim tesislerini gezdiler.Bu teknik gezi Yaşar Üniversitesi öğrencilerinin çeliği hissettimelerine,

çeliğin üretimi ve nitelikleri konusundaki bilgi ve deneyimlerini arttırmalarına önemli katkıda bulundu.

 

Daha sonra, Türk Yapısal Çelik Derneği (TUCSA) üyelerinden TAYKON Çelik’in Menemen’deki Tesislerini gezen Yaşar Üniversitesi öğrencileri, orada da çelik yapıların tasarım ve imalatı konusundaki bilgi ve deneyimlerini arttırdılar.

 

Türk Yapısal Çelik Derneği, bu eğitim ve teknik gezilerin, çalışma ve gezilere büyük ilgi gösteren üniversite öğrencilerimiz için yararlı olduğuna ve bütün bu emeklerin ülkemize olumlu olarak geri döneceğine inanmakta ve tesislerini öğrencilere açan ÖZKAN Demir Çelik A.Ş. ve TAYKON Çelik Ltd. şirketlerine teşekkür etmektedir.


Çelik Yapılar - Sayı: 51 - Nisan 2017© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton