TR|EN
Actual Content
Newsletter
Casp 2022
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Publications > Çelik Yapılar
Sayı: 25 - Aralık 2010

Firmalarımızdan
Sektör Firmaları da AramızdaydıÇelik Yapılar Haftası 2010 İstanbul’da 23 sektör firması ve ikisi yabancı üç yayın kuruluşu, The Marmara Taksim Oteli Balo Salonu’nda üç gün boyunca stand açtılar, katılımcılarla buluştular. Fuayede yer alan Firma Tanıtım Noktaları en samimi sohbetlerin edildiği, fikirlerin açık açık paylaşıldığı bir ortam da oluşturdu.

Çelik Yapılar Haftası 2010 İstanbul’da 23 sektör firması ve ikisi yabancı üç yayın kuruluşu, The Marmara Taksim Oteli Balo Salonu’nda üç gün boyunca stand açtılar, katılımcılarla buluştular. Fuayede yer alan Firma Tanıtım Noktaları en samimi sohbetlerin edildiği, fikirlerin açık açık paylaşıldığı bir ortam da oluşturdu.

Firma Tanıtım Noktaları’na Katılan Kuruluşlar: Akkon Çelik Yapı, ArcelorMittal, ArcelorMittal Rozak, Astaldi Gülermak Ortak Girişimi, Askaynak Eczacıbaşı Lincoln, Audax, Berdan Cıvata, Borusan Mannesmann, Bureau Veritas, Computer Engineering, Corus, Çimtaş, Geogrup, İz ve Limit İnşaat, Jotun Boya, Kanat Boya, Kardemir, Peddinghaus, Temsan, Tosyalı Holding Tosçelik, Türk Loydu, Wiegel Türkiye.

Yayın Kuruluşları: Avrupa Yapısal Çelik Birliği, Ernst & Sohn, Yapı ve Endüstri Merkezi.Çelik Yapılar - Sayı: 25 - Aralık 2010

Haber

PROSteel 2011 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması'na Başvurular Başladı
TUCSA Yönetim Kurulu, Başkanına Plaket Verdi
ARCHITECTURE’da Türkiye’den Bir Proje Daha...
A'dan Z'ye Çelik Yapılar Haftası 2010'dan Notlar
Çelik Yapılar Haftası İstanbul 2010
Sempozyumun Davetli Konuşmacılarından Alessandro Zoppini Hem Çelik Proje Sergisiyle Hem de Sunumuyka İstanbullu meslektaşlarıyla buluştu
Uluslararası Sempozyum Çelik Yapılar: Kültür ve Sürdürülebilirlik 2010
Yangın Mühendisliği, Mimarlık ve Sürdürülebilirlik
Çarpıcı Bir Forum ve "Çelik Yolu" Açılımı ile Gelişen 11. Yapısal Çelik Günü
Çelik Yapılar Haftası 2010 İstanbul 11. Yapısal Çelik Günü Forumu: "Türkiye ve Komşu Ülkelerde Çelik Yapılar için Olanaklar"
ECCS Genel Kurulu ve Başkanlığın Devir Teslimi
Avrupa Yapısal Çelik Birliği (ECCS) İstanbul Deklarasyonu
Işıltılı ve Keyifli Geceler© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton