TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Çelik Yapıların Tasarım ve Hesap Esasları ve Çelik Binaların Depreme Karşı Tasarımı Kursu (TBDY 2018)
Casp 2021
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 5 - Yıl: 2009

İlk Turda Elenenler


İlk Turda Elenenler

Ceren Kadakal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Serdar Kızıltaş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Pelin Gürkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Can Bilal (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Çağlar Fırat (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Ferda Firdevs Akkartal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Elif Çelik (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Cansu Osmanoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Elif Belkıs Öksüz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Didem Erdem (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi

Gizem Akgül (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Onur Doğan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Takin Erfani (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Nur Deniz Kabil (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Samim Magriso (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Emirhan Sancak (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Nilgün Altın (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Büşra Dilaveroğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Beliz Koruç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Cengiz Hantemel (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Ahmet Erdem Haberdar (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Merve Tosun (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Hatice Merve Yanardağ (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Mine Alanat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Cihan Çelik (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Onurkan Diler (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Gamze Gündoğan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Süleyman Onur Karaca (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Nihal Özkaya (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Cansu Demiral (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Cemal Kahraman (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Samet Saygın Kavaz (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Esin Özkula (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Ezgi Arslan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Çiğdem Çoban (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Alper Dedeoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Eren Güler (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Berrak Pınar Ünal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ramazan Cüce (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Ayşe Tuba Kaplan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Fahrettin Oğuz (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Sacit Öğdür (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Bünyamin Şimşek (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Ahmet Tarık Çakır (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İzzetcan Günbey (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Anadolu Üniversitesi

Muhammet Sıddık Eskin (Mühendislik-Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü)
Uludağ Üniversitesi

Yasir Ak (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

İrfan Emir Akdemir (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Serdar Aydın (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ahmet İren (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Süleyman Ferhat Uruç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Seda Pelin Ünal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Fatih Yetik (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi

Uğur Aşçı (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Selay Pekmezci (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Gül Sarıdoğan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Esra Sümer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Seda Türk (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Sabahattin Orhan Bazer (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnş. Müh. Bölümü)
Ayşegül Cirit (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Gazi Üniversitesi

Ömer Burak Polat Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İbrahim Çağrı Uslu Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İzmir Ekonomi Üniversitesi

Serhat İpek (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Enes Ördü (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Mehmet Doğan Sözer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Serap Çelikli (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Nilay Koyuncu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Mustafa Koç (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Bozok Üniversitesi

Ahmet Erdem Dündar (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Selver Ercan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yağmur Koçak (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Celalettin Apak (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Şule Karabaş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Barış Önal (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Agah Aksu (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Mehmet Halil Altınışık (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnşaat Müh. Bölümü)
Fatih Atasal (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Erk Ekin (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Ezgi Talaş (Mühendislik-Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü)
Balıkesir Üniversitesi

Mahmut Yıldız (Mühendislik-Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü)
Anadolu Üniversitesi

Süleyman Burak Doğaroğlu (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnş. Müh. Bölümü)
Çukurova Üniversitesi
© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği