TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Çelik Yapıların Tasarım ve Hesap Esasları ve Çelik Binaların Depreme Karşı Tasarımı Kursu (TBDY 2018)
Casp 2021
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 5 - Yıl: 2009

İkinci Turda Elenenler


İkinci Turda Elenenler

Ezgi Kurtoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Serhat Sezgin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Şenol Sürgeç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi

Aylin Akçabozan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İlgi Hacıhasanoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ozan Karahan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Sevim Tunalı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Cihan Adıyaman (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ahmet Avcıl (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İsmail Işık (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Mohammad Malla Mahmoud (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Fırat Doğan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Okan Akgün (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Cüneyt Akkurt (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İhsan Baca (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Kutay İnce (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Anadolu Üniversitesi

Erkan Akan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İbrahim Türkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Yusuf Sayan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Ezgi Akarsu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Dilan Didem İlvan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Toygun Tırpan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Tahsin Uzer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Kutluhan Oral (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Doğan Türkkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Betül Alioğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mihriban Duman (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Hasan Kanılmaz (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Özgün Onur Polat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Burak Yardımcı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Lerna Karin Civelek (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yasemin Sancaklı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Umut Tolga Özcivan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Seda Bakır (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Hakan Muratoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Tamer Sermet Özgür (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ayça Yontarım (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Seçkin Maden (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ece Özdür (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yeşim Yüksel (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

İbrahim Selim Ciğerli (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Ege Özgirin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ahmet Erdem Tüzün (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Yelta Köm (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Doruk Kemal Kaplan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Kocaeli Üniversitesi

Emin Ayduran (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Harun Bursalı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Gürcan Demirtaş (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Nevzat Kasal (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yusuf Uyar (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Uludağ Üniversitesi

Yunus Emre Erdem (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Pamukkale Üniversitesi

Ayşe Gül (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Muhammed Ali Gül (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Emine Hamarat (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Esra Işık (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Kadir Eğinkaya (Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karabük Üniversitesi

Enes Aslan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Hüseyin Atakan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Melih Başaran (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İlkay Güryay (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Kubilay Halat (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Sinan Şener (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ayşe Büşra Çimen (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Bilgehan Kılıç (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Adil Şen (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Edhem Açıkalın (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Kübra Nur Baş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Osman Durmaz (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Eda Soyal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ali Bahadır Yelkin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi

Melike Atıcı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Nihat Vural (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Anıl Yıldız (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi

Hande Çöplü (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Emre Eroğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Görkem Rabia Kanat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Yavuz Baver Barut (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Şerife Ece Boyacıoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Ahmet Ünveren (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ahmet Orhun Günel (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Elif Ekin Gürbüz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Burcu Şenal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mehmet Yıldırımoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Cem Korkmaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Gökhan Ongun (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Erkmen Kayıket (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Berrak Erdal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Şaziye Gülden Erkal (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Ece Belamir Köse (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Murat Akgün (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Talat Çelebi (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Hacer Özlem Demirtepe (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ümit Korkmaz (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Arif Mısırlı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Davaajargal Selenge (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Hakan Pulat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Makbule Özdemir (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ayşegül Sarıkaya (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Ahmet Emin Eskici (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Mustafa Yavuz (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Süleyman Demirel Üniversitesi

Başak Çevik (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Can Yalçın Kurt (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Damla Öztürk (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Füsun Tamer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Can Türer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bilge Beril Kapusuz (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Murat Turan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Serkan Yaşar (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Gazi Üniversitesi

Mehmet Ferhat Tan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi
© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği