TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Çelik Yapıların Tasarım ve Hesap Esasları ve Çelik Binaların Depreme Karşı Tasarımı Kursu (TBDY 2018)
Casp 2021
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 5 - Yıl: 2009

Üçüncü Turda Elenenler


Üçüncü Turda Elenenler

Müge Haliloğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Deniz Bengi Kara (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Burcu Seba (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İrem Torun (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Funda Uygun (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Fatih Uncu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Murat Yüncüler (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Abdullah Kocamaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ali Ender Üstündağ (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Fatih Cin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Emre Biçer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Ziya Dalkılıç (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi

Selda Canpolat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ali Kesen (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Buket Koç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Elif Aloğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Ömer Aloğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Sedef Zorbozan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Ferhad Huseynov (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Anıl Eren İpek (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Levent Mutlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Senem Yıldırım (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Tunç Angın (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Bahar Daşdemir (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Görkem Işıkçı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Engin Kaz (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Hasan Kesal (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Cengiz Kutsal (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Anadolu Üniversitesi

Rabia Nihan Delikanlı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Zeynep Hüseyin (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Nilda Şamlı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Uludağ Üniversitesi

Bilal Aktaş (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi
Ahmet İlyas Bilgin (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Faruk Özgökçe (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Uludağ Üniversitesi

Yusuf Cemal Kanra (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Boğaçhan Başaran (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Kübra Ceranoğlu (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Harun Karabulat (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Pınar Kart (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Muhammed Said Uyar (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ali Erman Aydın (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Süleyman Demirel Üniversitesi

© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği