TR|EN
21. Yapısal Çelik Günü
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Casp 2022
EUROCORR
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 4 - Yıl: 2007

Üçüncü Turda Elenenler


Üçüncü Turda Elenenler

Üçüncü Turda Elenenler

İrem Avcı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Gokhan Erdur (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Selin Erişir (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Gulzade Merve İnce (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cihan Mazlum (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Yunus Alp (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Bilge Bal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet İrfan Ertiş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hasan Mutlu (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Turan Altıntaş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet Huner (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

İsmail Dabanlı (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Acar Hasasu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ozkan Sa.lam (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Emre Can Yılmaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Emel Cantürk (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Arda Oral Kocak (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Sefa Yıldız (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Gulşah Dilsizoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mustafa Ekici (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cenk Miri (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mustafa Emre Ocal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet Seckin (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Hasan Huseyin Cifci (Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Yusuf Emre Kundakcı (Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Sacit Oğdur (Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Selçuk Üniversitesi

Faruk Gulerses (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Ahmet Alpkan Karatepe (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Serkan Duman (Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Seda Gokyer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Aslıhan Kocaman (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Nihan Kocaoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cenk Ozkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ca.lar Aydın (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hulya Bakkaloğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mahmut Halil Kucukalioğlu (Mühendislik Fak. İnşaat Muh. Bölümü)

Burcu Yazıcı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi

© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği