TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
ITP (Muayene ve Test Planı) Hazırlama Eğitimi
Casp 2019
Tube & Steel İstanbul
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 6 - Yıl: 2010

Jüri Toplantı Tutanağı


Jüri Toplantı Tutanağı
Yarışmaya 55 proje katılmıştır. 55 Sıra numaralı proje son başvuru tarihinden sonra kargoya verildiği için jüri üyeleri tarafından oybirliği ile değerlendirme dışı bırakılmıştır. 51 Numaralı projenin yalnızca raporları teslim edilmiş, paftaları teslim edilmediğinden değerlendirmeye alınmamıştır.

Ödüller


Birinci Ödül
Mehmet Akargül (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Mehmet Özkan Aslan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Yalçın Barut (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Hüseyin Polat (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Uludağ Üniversitesi
İkinci Ödül
Erkan Akan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Özsevi Ceylan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Dokuz Eylül Üniversitesi Hasan Demir (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi
Üçüncü Ödül
Seda Döner (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Mehmet Hocaoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Kübranur Kesepara (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Gkiouler Sakir (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Oğuzhan Toğay (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Deren Uysal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Dokuz Eylül Üniversitesi
BORUSAN MANNESMAN ÖZEL ÖDÜLÜ
Nurgül Çelik (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Gencay Çubuk (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Erkin Duran (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi Tolga Karakayalı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Mansiyon 1
Öyküm Ağbaba (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Celal Bayar Üniversitesi Murat Ardalı (Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü) Pınar Kayhan (Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü) İzmir Ekonomi Üniversitesi
Mansiyon 2
Gizem Boztepe (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) İstanbul Üniversitesi Fırat Doğan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) İstanbul Teknik Üniversitesi
Mansiyon 3
Alihan Aracı (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) İstanbul Üniversitesi Burcin Aracı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Gulnaz Ongun (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Teşvik Ödülü 1
Gürcan Demirtaş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Nevzat Kasal (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Yusuf Uyar (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Uludağ Üniversitesi Yunus Emre Erdem (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Pamukkale Üniversitesi
Teşvik Ödülü 2
Onur Atay (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Anıl Eren İpek (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Caner Uzun (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Teşvik Ödülü 3
Elif Çetinkaya (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Derya Köse (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Meltem Ulu (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Elif Tuğba Yalaz (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Süleyman Demirel Üniversitesi Mustafa Ali Hıra (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Pamukkale Üniversitesi

Üçüncü Turda Elenenler


İkinci Turda Elenenler


İlk Turda Elenenler


© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği