TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Tekla Structures programı
Çelik Yapıların Tasarım ve Hesap Esasları Kursu
Çelik Yapı Ödülleri
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Çatı Cephe Konferansı
Etkinlikler > Yarışmalar > Prosteel
Yarışma: 5 - Yıl: 2009

Jüri Toplantı Tutanağı


Jüri Toplantı Tutanağı
Jüri Üyeleri : Necati Celtikci Durmuş Dilekci Boğaçhan Dundaralp Sezai Güvensoy Yaşar Marulyalı Prof.Dr. İhsan Mungan Prof.Dr. Hasan Şener

Ödüller


Birinci Ödül
Birinci Ödül Deniz Duvenci (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Ayşe Selin Gurel (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) İstanbul Teknik Üniversitesi Eren Baştanoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Boğaziçi Üniversitesi
Üçüncü Ödül
Melis Akıncı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Zeynep Canan Aksu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Mustafa Kaan Özdoğan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Cihan Sevindik (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Dokuz Eylül Üniversitesi
BORUSAN MANNESMAN ÖZEL ÖDÜLÜ
Oğuzhan Güldalı (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Yekta İpek (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Ecehan Esra Top (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) İstanbul Teknik Üniversitesi
Mansiyon 1
Mehmet Burak Celebi (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Orkun Sönmez (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Orta Doğu Teknik Üniversitesi Çağrı Yeten (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Sakarya Üniversitesi
Mansiyon 2
Şafak Arslan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Esra Can (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) İstanbul Teknik Üniversitesi Ekin Özer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Boğaziçi Üniversitesi
Mansiyon 3
Abdurrahman Erdem Baydemir (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Umut Suvar (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi
Teşvik Ödülü 1
Özge Fırtına (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Aslıhan Kılıç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) İstanbul Teknik Üniversitesi Ali Osman Kaçemer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi
Teşvik Ödülü 2
Hakan Kılınç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Duha Özçelik (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) İsmail Utkan Yonter (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi
Teşvik Ödülü 3
Adil Alper Coşkun (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Burcu Gunay (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Selim Niels Guner (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Emine Kirman (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Üçüncü Turda Elenenler


İkinci Turda Elenenler


İlk Turda Elenenler


© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği