TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
ITP (Muayene ve Test Planı) Hazırlama Eğitimi
Casp 2019
Tube & Steel İstanbul
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 4 - Yıl: 2008

Jüri Toplantı Tutanağı


JURİ TOPLANTI TUTANAĞI
Jüri Üyeleri: Prof. Dr. Harun Batırbaygil Hasan Çalışlar Sezai Güvensoy Yaşar Marulyalı Elif Özdemir Prof. Dr. Hasan fiener Prof. Dr. Nesrin Yardımcı

Ödüller


Birinci Ödül
Emrullah Aktepe (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Sinan Bilgen (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Ahmet Faik Taç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Hamza Yanık (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Ali Hakan Yolcu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Orta Doğu Teknik Üniversitesi Osman Tanrıverdi (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
İkinci Ödül
Onur Akın (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Aziz fiahin Ekicioğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Doğan Türkkan (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Deniz Yazıcı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi
Üçüncü Ödül
Yusuf Cemal Kanra (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi Faruk Özgökçe (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Uludağ Üniversitesi
BORUSAN MANNESMAN ÖZEL ÖDÜLÜ
Hatice Gözen Çalışkan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Serkan Kocabay (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Tuğrul Tanfener (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Gazi Üniversitesi
Mansiyon 1
Necmi Bilek (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Turgut Şakiroğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Enes Tamtürk (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Dokuz Eylül Üniversitesi Mustafa Turgut Atam (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Sakarya Üniversitesi Talip Kechagia (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Teşvik Ödülü 1
Saadet Zeynep Bacınoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Cenap Göktuğ Karataş (İnşaat Fakültesi İnşat Mühendisliği Bölümü) Gökçen Kesgin (İnşaat Fakültesi İnşat Mühendisliği Bölümü) Mustafa Çağhan Keskin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Tülin Kori (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) İstanbul Teknik Üniversitesi
Teşvik Ödülü 2
Mehmet Düzen (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Hakkı Can Özkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Mehmet Yiğit Öztürk (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Fatih Yıldırım (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Yıldız Teknik Üniversitesi
Teşvik Ödülü 3
Selim Eken (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) Mahmut Yıldız (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Anadolu Üniversitesi
Teşvik Ödülü 4
Emirhan Coşkun (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Doruk Karagöz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) Yasemin Loşer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü) İsmail Emrah Özay (Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü) İstanbul Teknik Üniversitesi

Üçüncü Turda Elenenler


İkinci Turda Elenenler


İlk Turda Elenenler


© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği